156 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 21 czerwca 2019 00:37

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Oslo na stanowisku pakowacza. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy – cukierków, batoników etc.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 2

Miasto: Oslo, Norwegia

Zakres zadań:

  • praca manualna przy kontroli jakości produktów oraz pakowaniu
  • obowiązkiem będzie obsługa urządzeń produkcyjnych – np. wagi
  • zadania polegają również na naklejaniu etykiet czy foliowaniu
  • wypełnianie innych zadań zlecanych na bieżąco

Wymagania:

  • brak nałogów
  • zdolności manualne
  • optymizm, wysoka kultura osobista
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobre zorganizowanie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii

Oferujemy:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na 6 tygodni
  • przeszkolenie pracownicze
  • tanie zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 50 NOK na dobę
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • za 100 NOK dziennie możliwość kupienia obiadu ciepłego w kantynie pracowniczej

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/0006/19

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-oslo/

ID ogłoszenia: 1395d0b4e28299d3