186,80 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii dla par bez znajomości języka pakowanie sera Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2023 00:34

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz pary do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce ze Stavanger przy pakowaniu sera bez języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 186,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac manualnych przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się kontrolowaniem jakości oraz pakowaniem sera krojonego.

Wymagania:

  • dokładne, sumienne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć wykonywania pracy w systemie zmianowym;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby albo 5000 NOK na mc od pary;
  • szkolenie pracownicze;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • odzież pracowniczą;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • pełny etat;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-w-stavanger-2023/

ID ogłoszenia: 745642af6832e856