do uzgodnienia

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie z językiem angielskim Skedsmokorset

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Skedsmokorset
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 21:43

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii na magazynie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Oferta ze Skedsmokorset przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Skedsmokorset

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w dużym centrum logistycznym firmy zajmującej się produkcją inteligentnego okablowania.
  • Pracownik którego zatrudnimy będzie odpowiedzialny za wszelkie prace magazynowe.
  • Obowiązkiem będzie zajmowanie się dostawami, rozładunek, liczenie towaru, rozkładanie na magazynie.
  • Zadania przy zbieraniu towarów zgodnie z zamówieniem, przygotowaniu do wysyłki i załadunku na samochodu dostawcze.
  • Konieczne będzie aktualizowanie baz danych.

Oczekiwania:

  • poszukiwana osoba musi mieć kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • umiejętność obsługiwania komputera i praktyczna zdolność obsługi systemu – Navision
  • umiejętność utrzymania czystości na stanowisku pracy
  • pracowitość, sumienność
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • brak problemów w związku z pracą w zespole
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
  • fundusz emerytalny
  • ubezpieczenie