152,40 NOK/h + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji pizzy mrożonej bez języka Bergen 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 października 2018 00:46

Aktualnie oferujemy pracę w Norwegii od października 2018 na produkcji pizzy oraz dań gotowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bergen bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatnie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca przy przygotowywaniu składników – krojenie, szatkowanie, mycie, obsługa krajalnicy, pakowanie, przechowywanie
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu na cały okres trwania umowy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • soknadansatte@fast-email.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-produkcja-pizzy-mrozonej-w-bergen-2018/

ID ogłoszenia: 6195bb0b95d49540

ilość wszystkich wyświetleń: 496, dzisiaj: 1