160 NOK za godz. brutto

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji przy pakowaniu bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 5 września 2014 00:53

Producent artykułów spożywczych poszukuje 2 osób do pracy w Norwegii przy pakowaniu. Oferta z Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie do końca roku 2014.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 160 NOK za godz. brutto

Zadania:
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– stanie przy linii produkcyjnej
– kontrolowanie jakości produktów
– pakowanie artykułów spożywczych
– układanie paczek do skrzynek

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej jest konieczne
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– duża wytrzymałość fizyczna
– zdrowy kręgosłup
– brak przeciwwskazań od lekarza do noszenia ciężarów (około 20kg)
– przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– legalną pracę na podstawie umowy o pracę
– zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (bez pośrednictwa agencji)
– bardzo dobre wynagrodzenie
– zapewniamy zakwaterowanie
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów urzędowych
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://bit.ly/1tlu3eD

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-art-spozywczych-oslo/

ID ogłoszenia: 7765408c66c73f1a

ilość wszystkich wyświetleń: 4821, dzisiaj: 1