171 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii produkcja przynęt bez znajomości języka Haugesund

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Haugesund
  • Opublikowany: 6 marca 2017 03:31

Oferta aktualnej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie od zaraz w fabryce, mieszczącej się w Haugesund na produkcji przy montażu przynęt wędkarskich.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Lokalizacja: Haugesund, Norwegia
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Zarobki: 171 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • prace montażowe związane z ozdabianiem i produkcją przynęt wędkarskich
  • praca dla pasjonatów wędkarstwa
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za nanoszenie ornamentów i lakierowanie a także uzbrajanie produktu w kotwiczki czy haki
  • pracownik przeprowadza ostateczną kontrolę jakości i jeżeli produkt spełnia wymogi jakościowe to pakuje go wraz z instrukcją i katalogiem marki

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole i umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z współpracownikami
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na minimum pół roku
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim przynajmniej w stopniu podstawowym
  • przykładanie się do zadań
  • dobry wzrok
  • odpowiedzialność
  • zdolności manualne
  • precyzja

Oferujemy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę na pół roku w oparciu o norweską umowę z możliwością przedłużenia dla pracowników najrzetelniejszych
  • sensowne zarobki oraz liczne premie
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania zaproponowanego przez agencję, w cenie ok. 4000-5000 NOK miesięcznie
  • legalną pracę
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w nagłówku: nw/011/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-przynet-wedkarskich-od-zaraz-haugesund-2017/

ID ogłoszenia: 57358bb86c4b7af3

ilość wszystkich wyświetleń: 1836, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii produkcja przynęt bez znajomości języka Haugesund”

  1. Jestem chętny do pracy w Norwegii mati09044@o2.pl

  2. gasper31 na 21 marca 2017 @ 10:25

    witam jestem zainteresowany praca Prosze o kontakt i szukam pracy dla 2 osob pracowitych 🙂 telefon 663705602 lub 570975454

  3. Szukam zatrudnienia dla dwóch sumiennych i pracowitych osób.
    Proszę o kontakt pawseel@wp.pl
    Dziękuję