173,20 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu mrożonek bez znajomości języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 03:23

Propozycja zatrudnienia od zaraz na stanowisku pakowacza mrożonek w fabryce ze Stavanger. Oferta aktualnej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu żywności na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Pensja: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku polega na manualnym pakowaniu mrożonek
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych
  • pracownik dba o wysoką jakość, obsługuje maszyny, pilnuje porządku itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i /lub norweskiego
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • pełna samodzielność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • opiekę koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o aplikowanie poprzez formularz, dostępny na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-mrozonek-bez-jezyka-stavanger-2019/

ID ogłoszenia: 3835d1285029a4c2