198,20 NOK na godz.

Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 lutego 2023 00:11

Tymczasowe zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka dla pakowaczy. Aktualna od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 198,20 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne pakowanie perfum do kartonowych opakowań;
  • samodzielne wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • umiejętność pracy pod presją,
  • energiczność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w Norwegii.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • płatny urlop;
  • premie świąteczne.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 021/2023″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-tymczasowa-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-oslo-2023/

ID ogłoszenia: 18163f3a5e77f335