4,300.00

Od zaraz praca w Polsce na produkcji wyrobów porcelanowych, Jaworzyna Śląska

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: JAWORZYNA ŚLĄSKA
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2022 01:13

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Jaworzyny Śląskiej poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Polsce przy produkcji wyrobów porcelanowych. Oferta 2022 bez zapewnionego zakwaterowania.

Agencja pracy WorkProfi Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w firmie zajmującej się produkcją wyrobów porcelanowych.

Miejsce pracy: Jaworzyna Śląska

Obowiązki:
– Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie obowiązującymi normami i procedurami firmy
– Nadzór i kontrola maszyny produkcyjnej
– Podstawowa kontrola jakości asortymentu
– Konserwacja i serwisowanie maszyn

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– wiedza techniczna i mechaniczna będzie dodatkowym atutem
– odpowiedzialność
– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 06:00)
– sprawność fizyczna
– brak przeciwskazań do pracy w temperaturze pow. 30 st. C (max do 40 st. C)

Oferujemy:
– Umowa o pracę
– wynagrodzenie 3 700 PLN brutto + dodatek frekwencyjny w wysokości 300 PLN brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

info@workprofi.pl w temacie wpisując „Pracownik Produkcji – Jaworzyna Śląska” .

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 7476246ca97cb6fe

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 38, dzisiaj: 1