136,80 SEK/h brutto

Od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka na produkcji napojów 2020 Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Göteborg
  • Opublikowany: 9 stycznia 2020 01:59

Oferta atrakcyjnej pracy w Szwecji skierowanej do Polaków także bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie 2020 w fabryce z Göteborga na produkcji napojów. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miejscowość: Göteborg, Szwecja

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 136,80 SEK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca jako pomocnik produkcji napojów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie po uprzednim szkoleniu – obsługa maszyn, nadzór nad procesami produkcyjnymi, kontrola wyników, wykładanie pustych opakowań na linię, nieskomplikowane zadania przy taśmie, dbanie o porządek itp.
  • inne zadania zlecane na bieżąco, zgodnie z aktualną potrzebą

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od II polowy stycznia lub od lutego 2020
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • bardzo dobre zarobki
  • umowę na okres próbny z opcją podjęcia stałego zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu niedaleko fabryki

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet_ab@fastmail.se z dopiskiem: Szwecja na produkcji napojów, Göteborg 01/2020
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni.

Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet_ab@fastmail.se

ID ogłoszenia: 5075e11bbf383e91

5 komentarzy na “Od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka na produkcji napojów 2020 Göteborg”

  1. Witam. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Jeśli ta oferta jest aktualna proszę o kontakt nr. tel 515047609 pozdrawiam .

  2. EwaLapczyk1968 na 9 stycznia 2020 @ 13:30

    Witam. Jestem zainteresowana pracą razem z moim partnerem. Proszę o kontakt 508168549

  3. Andrzej Zuczkowski na 14 stycznia 2020 @ 13:38

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt. nr tel 66026289.
    Pozdrawiam

  4. przemekwieckowski na 14 lutego 2020 @ 09:58

    Witam jestem zainteresowany para mozliwość wyjazdu w każdej chwili 695 268 523