18500 SEK brutto

Od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka Uppsala na produkcji zabawek

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 03:48

Od zaraz oferta pracy w Szwecji na produkcji przy montażu zabawek ekologicznych. Zatrudnienie w Uppsali dla osób sprawnych manualnie bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Start: od zaraz

Zarobki: 18500 SEK brutto

Obowiązki:

Pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku będzie zajmowali się pracą przy montażu oraz ozdabianiu zabawek ekologicznych – z drewna, bio plastiku, czy materiałów. Osoba zatrudniona będzie odpowiadała również za barwienie zabawek.

Oczekiwania:

  • duże zdolności manualne
  • zmysł estetyczny
  • kreatywność, pomysłowość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • możliwość wyjazdu do pracy od zaraz
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • skrupulatne szkolenie pracownicze
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 005/001/2016/Szwecja
Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 661568d0655626b7

ilość wszystkich wyświetleń: 1374, dzisiaj: 3