do ustalenia

Od zaraz praca w Szwecji na produkcji pakowanie owoców bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 lipca 2015 02:19

Przetwórnia owocowa ze Sztokholmu zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka szwedzkiego na produkcję przy pakowaniu i sortowaniu. Oferta pracy w Szwecji dla osób z dobą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: pilne!

Obowiązki:

  • sortowanie owoców i odrzucanie tych, nienadających się do dalszej produkcji
  • pakowanie oraz przygotowywanie do produkcji

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w trybie pilnym
  • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym na sprawną komunikację
  • zwinność
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • premie wydajnościowe dla najlepiej wywiązujących się ze swoich obowiązków
  • dobre warunki pracy i płacy
  • legalna umowa o pracę na czas określony
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta na czas trwania umowy
  • pomoc w kwestiach formalnych
  • wsparcie w znalezieniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 002/08/szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 36055ad864395f01

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Szwecji na produkcji pakowanie owoców bez języka Sztokholm”

  1. natasha1012 na 30 lipca 2015 @ 15:34

    Jestem bardzo zainteresowana, obecnie przebywam w Szwecji i pilnie szukam pracy, niestety nie wiem dlaczego nie moge wyslac do Was wiadomosci e-mail. Prosze o kontakt, 0722574225