ok. 10,00 GBP brutto/h

Od zaraz produkcja batonów oferta pracy w Anglii bez znajomości języka 2022 Nottingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 26 lipca 2022 00:32

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji batonów czekoladowych. Legalne zatrudnienie 2022 w Nottingham UK bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nottingham.

Wynagrodzenie: około 10,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • wykonywanie zadań przy produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym;
  • obsługiwanie maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie gotowych produktów oraz ich paletowanie.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej pół roku;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • pracowitość i uczciwość;
  • mile widziana znajomość angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w UK.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach w cenie 35 GBP na tydzień od osoby;
  • pracę na 6 miesięcy albo dłużej;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych dla osób, które pierwszy raz podejmują pracę w UK.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „produkcja batonów Nottingham 2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-produkcji-batonow-czekoladowych-nottingham-uk/

ID ogłoszenia: 87462debb1340596