8,80-9,60 GBP/h

Od zaraz przy pakowaniu czekoladek dam pracę w Anglii bez znajomosci języka Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 14 lutego 2019 04:16

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Luton UK przy pakowaniu pralinek czekoladowych. Oferta atrakcyjnej pracy w Anglii bez znajomości języka i doświadczenia dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Luton, Anglia

Pensja: 8,80 GBP na godzinę pracy brutto dla osób bez języka i 9,60 GBP brutto dla osób ze znajomością języka

Wakaty: 2

Opis stanowiska pracy:

  • ręczna praca polegająca na układaniu pralin czekoladowych na plastikowe tacki
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz zdejmowanie czekoladek niespełniających wymogów jakościowych
  • osoby ze zdolnościami manualnymi będą zajmowały się ozdabianiem czekoladek

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • stosowanie się do zasad BHP
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • brak problemów ze wzrokiem ani koordynacją ruchową

Zapewniamy:

  • umowę za pośrednictwem agencji pracy na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • legalną umowę i uczciwe zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach, koszt to 50 GBP/tydzień od osoby lub 80 GBP/tydzień od pary

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • uk_employment@fastmail.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „pakowanie czekoladek Luton 02/2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekoladek-w-luton/

ID ogłoszenia: 2075c63469d2d903