130 SEK/h brutto

Od zaraz Szwecja praca bez znajomości języka na magazynie z odzieżą Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 21:40

Oferta pracy w Szwecji do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego. Propozycja zatrudnienia na magazynie odzieżowym w Malmö przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Malmö, Szwecja

Zarobki: 130 SEK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 3

Obowiązki:

  • poszukiwane osoby będą zatrudnione w roli magazynierów na magazynie hurtowni odzieżowej znanej marki ubrań
  • zadania to głównie przyjmowanie dostaw, rozkładanie towarów na regały, zbieranie zamówień, pakowanie i wysyłka zamówionych produktów

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje możliwość skorzystania z zakwaterowania w pełni wyposażonym mieszkaniu (pralka,
  • lodówka, piekarnik, podstawowe naczynia, sztućce, pościel) w cenie 2800 SEK miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone zadania
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na magazynie odzieżowym, Malmö 2018
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 9645b263d18a332d