128,60 SEK brutto/h

Od zaraz Szwecja praca bez znajomości języka na produkcji przynęt Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 02:37

Proponujemy zatrudnienie w fabryce ze Sztokholmu dla chętnych bez znajomości języka na produkcji przynęt. Aktualna oferta pracy w Szwecji do podjęcia od zaraz przy montażu, pakowaniu i ozdabianiu woblerów.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejscowość: Sztokholm, Szwecja
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 128,60 SEK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne, głównie montaż
  • uzbrajanie produktów haki i kotwiczki
  • nanoszenie ozdób i ornamentów, farbowanie, lakierowanie
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie gotowych produktów
  • ewentualne wdrażanie poprawek produkcyjnych

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dokładność i szczegółowość
  • spostrzegawczość
  • szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polaka
  • pomoc przy formalnościach oraz zorganizowaniu mieszkania do wynajęcia
  • dobre wynagrodzenie
  • umowę o pracę na 6 miesięcy z ubezpieczeniem

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 556594fa7dbb2fe9

ilość wszystkich wyświetleń: 2110, dzisiaj: 2

3 komentarze na “Od zaraz Szwecja praca bez znajomości języka na produkcji przynęt Sztokholm”

  1. Mateusz1238 na 27 czerwca 2017 @ 22:03

    Witam,

    Jesteśmy zainteresowani – 4 osobowa grupa studentów z Wrocławia, wszyscy mamy doświadczenie pracy w Skandynawii, proszę o kontakt : jakubszymon@poczta.onet.pl / tel. kom. 666915673.

    Pozdrawiam

  2. Monika 1234 na 1 lipca 2017 @ 14:38

    Witam.Cztery osoby bardzo chetnie podejmie prace na wyzej wymienionym stanowisku.Moj mail.monia-bp@wp.pl Pozdrawiamy

  3. Dzień dobry,
    Jesteśmy z mężem zainteresowani pracą w Norwegii.
    Możemy wyjechać już za tydzień.
    Proszę o kontakt +48 535 100 705