24500 SEK/h brutto

Od zaraz Szwecja praca fizyczna dla par bez języka sortowanie odzieży Malmö 2019

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Opublikowany: 11 lutego 2019 02:55

Zatrudnienie w Malmö 2019 od zaraz dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie pracy w Szwecji dla par bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Miejsce zatrudnienia: Malmö, Szwecja

Zarobki: 24500 SEK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca o charakterze fizycznym, polegająca na ręcznym sortowaniu odzieży używanej
  • pracownik będzie rozdzielał ubrania pod kątem jakościowym
  • jest to praca w kurzu

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem – brak uczuleń, alergii czy astmy!
  • gotowość do podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zaangażowanie
  • wysoka motywacja
  • atutem będzie znajomość materiałów, trendów modowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • pracę zmianową
  • pełny wymiar godzinowy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę szwedzką na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 4000 SEK miesięcznie (dla par wspólnie 6000 SEK miesięcznie)

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 7445c604be85caba