11,50 euro brutto/h + mieszkanie

Od zaraz tymczasowa praca w Niemczech bez języka pakowanie kawy Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 27 marca 2017 02:03

Oferujemy tymczasową pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz dla Polaków. Zatrudnienie w Hamburgu przy pakowaniu kawy dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji – pakowacz
Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę
Rozpoczęcie: od zaraz
Umowa: na 6 tygodni
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie kawy oraz logowanego kubka w zestawy promocyjne
  • obowiązkiem będzie zamykanie pudełek, foliowanie i etykietowanie

Wymagania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • mile widziana aczkolwiek niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • zręczność, zwinność
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz i możliwość pozostania na miejscu przez okres 6 tygodni
  • punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • darmowo zapewnione zamieszkanie w hotelu robotniczym a na specjalne życzenie możliwość zorganizowania samodzielnego lokum w cenie 300 euro miesięcznie za 6 tygodni
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec i powrotnego
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Zgłoszenie w postaci wiadomości e-mail, należy przesłać na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca pakowanie kawy, Hamburg”

Prosimy o załączenie w aplikacji CV, LM oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 72358d6e6fdf03f1

3 komentarze na “Od zaraz tymczasowa praca w Niemczech bez języka pakowanie kawy Hamburg”

  1. DariaWeronika34 na 29 marca 2017 @ 22:36

    Proszę o kontakt 668318711

  2. marcelina2503 na 3 kwietnia 2017 @ 18:58

    Witam. Jesteśmy z chłopakiem zainsteresowani ofertą. Prosimy o kontakt 789 200 171

  3. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą

    proszę o kontakt nr tel 60140762

    Pozdrawiam