9,11 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Holandii 2018 bez języka sortowanie ubrań od zaraz Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Opublikowany: 14 marca 2018 21:19

Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii dla kandydatów również bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie 2018 od zaraz w Limburgii z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do sortowania odzieży

Miejsce zatrudnienia: Limburgia, Holanida

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,11 euro brutto na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie sortowanie odzieży używanej
  • praca wykonywana będzie przy taśmociągu

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • samodzielność, zdyscyplinowanie
  • dostępność na dłużej
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • pracę za pośrednictwem agencji
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii
  • zamieszkanie
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Prosimy przesłać zgłoszenie z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-holandii-przy-sortowaniu-ubran-bez-jezyka-limburgia/

ID ogłoszenia: 7165aa6c4737dca0

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Holandii 2018 bez języka sortowanie ubrań od zaraz Limburgia”

  1. KiljanPiotr na 15 marca 2018 @ 10:51

    jestem zainteresowany wraz z dziewczyna ,szfagrem i siostra kontakt 725014808