140 SEK brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Szwecji sortowanie odzieży bez języka od zaraz Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Göteborg
  • Opublikowany: 21 września 2016 22:32

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Szwecji jako sortowacz odzieży używanej przy taśmie w Göteborgu. Ogłoszenie dla 4 osób bez znajomości języka do końca roku 2016.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Lokalizacja: Göteborg, Szwecja

Zarobki: 140 SEK na godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Czas trwania umowy: do końca bieżącego roku 2016 z możliwością przedłużenia

Obowiązki:

  • pracownik zajmować się będzie ręczną segregacją odzieży używanej na taśmie
  • składanie i pakowanie
  • sortowanie pod względem jakościowym
  • jest to praca fizyczna, wymagająca dobrego skupienia
  • pracownicy wykonują zadania zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • szybkość, energiczność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • ostrożność, wydajność
  • zdolności manualne
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę dla 4 osób
  • umowę początkowo do końca roku z możliwością przedłużenia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość korzystania z taniego wyżywienia zapewnionego w firmowym barze
  • premie

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: “Sortowanie odzieży, praca w Szwecji od zaraz”

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 97757d9a489c9027