ok. 460 GBP brutto/tydz.

Oferta pracy w Anglii bez języka na magazynie odzieży od zaraz Leicester UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leicester
  • Długość umowy: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 11 marca 2023 00:31

Przy zbieraniu zamówień potrzebni magazynierzy bez znajomości języka do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Leicester od zaraz na magazynie odzieży. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Leicester.

Wynagrodzenie: ok. 460 GBP brutto na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie odzieży marki premium;
  • przyjmowanie dostaw;
  • rozmieszczanie towaru na magazynie;
  • zbieranie zamówień, metkowanie;
  • montowanie zabezpieczeń antykradzieżowy7ch;
  • przygotowywanie oraz pakowanie wysyłek do sklepów detalicznych w UK.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • uczciwość;
  • rzetelne i dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Pary oraz grupy proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: jobs4you@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „magazyn Leicester 03/2023″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-leicester-2023/

ID ogłoszenia: 805640b5d1fef48d