9 GBP/h

Oferta pracy w Anglii bez języka na magazynie z zabawkami do zaraz Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 września 2017 00:49

Możliwość podjęcia tymczasowej pracy w Anglii od zaraz na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie w Liverpoolu dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Liverpool, Anglia

Zarobki: 9 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • praca na magazynie przy rozładunku i załadunku towarów oraz kompletowaniu towarów zgodnie z zamówieniami
  • do zadań należeć będzie również wprowadzanie nowych danych do systemy oraz przygotowywanie przesyłek do wysyłki
  • zadania inwentaryzacyjne
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy magazyniera
  • atutem będą uprawnienia na wózki jezdniowe a także nawet podstawowa znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w zespole
  • samodzielność, kreatywność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • raz na tydzień wypłatę pensji na konto pracownika
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę podpisaną z agencją pracy obowiązującą do świąt Bożego Narodzenia
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów
  • możliwość zorganizowania zamieszkania na miejscu w cenie 90 GBP na tydzień od osoby
  • stałe wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Wiadomość e-mail z aktualnym CV, prosimy przesłać na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem hurtownia zabawek Liverpool 09/2017.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-na-magazynie-zabawek-od-zaraz-w-liverpool-bez-jezyka-angielskiego/

ID ogłoszenia: 75159b6f26364faf