9,50 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii bez języka na produkcji batonów od zaraz Nottingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Opublikowany: 11 stycznia 2018 01:19

Pilnie poszukujemy osoby bez znajomości języka do fabryki z Nottingham na produkcję batonów czekoladowych. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Nottingham, Anglia

Liczba wakatów: 5

Stawka godzinowa: 9,50 GBP na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • wykonywanie fizycznej pracy przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę na produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz na pół roku
  • brak nałogów – w pracy nie ma przerw “na papierosa”, pracownicy nie mogą przychodzić pod wpływem
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • pracowitość
  • odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • opcja brania płatnych nadgodzin
  • zamieszkanie w 2 osobowych pokojach za 35 GBP na tydzień od osoby
  • zatrudnienie na podstawie brytyjskiej umowy na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe dla pracowników najlepszych
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na podany poniżej adres mailowy:

  • oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „produkcja batonów Nottingham 2018″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-na-produkcji-batonow-czekoladowych-od-zaraz-nottingham/

ID ogłoszenia: 725a553182980dc

ilość wszystkich wyświetleń: 2338, dzisiaj: 1