8,50-9,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz dla par Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Opublikowany: 24 października 2019 03:25

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Leeds od zaraz na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Anglii dla par również bez znajomości języka. Możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji od 8,50 do 9,50 GBP na godzinę pracy brutto

Miasto: Leeds, Anglia

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca na produkcji kosmetyków, polegająca na ustawianiu maszyn produkcyjnych, dbaniu o wysoką jakość
  • możliwe prace manualne – wykładanie pustych opakowań do napełnienia, zdejmowanie z taśmy produktu gotowego
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • przykładanie uwagi do detali
  • dostępność od zaraz
  • sumienność, zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • elastyczność, wielozadaniowość

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • wdrożenie w obowiązki
  • szkolenie pracownicze
  • opieka rezydenta Polaka na miejscu
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • dobre wynagrodzenie
  • płatne zakwaterowanie, koszt to 35 GBP na tydzień od osoby lub 50 GBP na tydzień od pary

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą oferta, proszone są o kontakt mailowy z załączeniem CV, na adres:

  • jobs4you@mail.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja kosmetyków, Leeds 10/2019″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-leeds-2019/

ID ogłoszenia: 4995daf5d69e0607