9,50-12,00 GBP brutto/h

Oferta pracy w Anglii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz fabryka Leeds UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 19 października 2021 00:35

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Leeds dla Polaków. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeds.

Wynagrodzenie: 9,50 – 12,00 GBP brutto na godz. w zależności od kwalifikacji oraz znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych, które dotyczą przygotowywania oraz pakowania kosmetyków;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • pracownik będzie ustawiał na taśmie puste tuby, napełniał, przeprowadzał kontrolę jakości kosmetyków, a także pakował gotowe produkty, zdejmował je z taśmy oraz paletował;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • sprawność manualna;
  • umiejętność dbania o szczegóły.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 35 GBP na tydzień od osoby albo 50 GBP na tydzień od pary;
  • legalne zatrudnienie;
  • przeszkolenie oraz trening;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc polskojęzycznych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z podaniem tytułu wiadomości: „Produkcja kosmetyków, Leeds październik 2021″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-przy-produkcji-kosmetykow-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-z-leeds-uk/

ID ogłoszenia: 904616db1be85625