8-9,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2017 01:42

Aktualnie proponujemy możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Leeds dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Leeds, Anglia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: do ustalenia na podstawie doświadczenia w przedziale 8 do 9,50 GBP na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • jest to prosta praca w zakładzie zajmującym się wytwarzaniem kosmetyków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie wyrobów a także wykonywanie prostych prac produkcyjnych, np.: obsługa maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości, paletowanie
  • inne prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • sumienność

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pomoc koordynatora Polaka
  • wsparcie przy formalnościach
  • rzetelne przeszkolenie

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie wiadomości aplikacyjnej, na adres:

  • jobs4u-2017@englandmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja kosmetyków, Leeds 09/2017″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-w-leeds/

ID ogłoszenia: 43859a6fa5652d08

ilość wszystkich wyświetleń: 1789, dzisiaj: 2