7,50/h GBP

Oferta pracy w Anglii bez języka na produkcji sałatek od zaraz Chichester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Chichester
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 września 2017 03:19

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie 2017 na produkcji sałatek w fabryce z Chichester UK. Pracodawca szuka chętnych do podjęcia stałej pracy.

Stanowisko: Pakowacz sałatek

Miejsce zatrudnienia: Selsey oraz Runcton – Chichester, Anglia

Zarobki: 7,50 GBP na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kontrolowanie jakości składników
  • samodzielne mycie, cięcie, szatkowanie
  • sporządzanie i pakowanie sałatek

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • duża punktualność
  • przyjazne nastawienie, optymizm
  • możliwość pracy w weekendy
  • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna

Oferujemy:

  • rzetelne przeszkolenie oraz wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • powyżej 40 godzin pracy na tydzień, stawka wzrasta do 9,38 GBP na godzinę
  • obowiązują dwie zmiany od 7 do 19 oraz od 19 do 7

Aplikacja:
Zainteresowanych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 00441243608018

Można również wysyłać zgłoszenia mailowo, na adres: gabriela.koszczuk@staffline.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-salatek-w-fabryce-z-chichester-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 53059c766c088252

ilość wszystkich wyświetleń: 2011, dzisiaj: 1