8 GBP/h

Oferta pracy w Anglii bez języka produkcja keczupu Portsmouth od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Portsmouth
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 19 maja 2016 05:22

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji keczupu. Zatrudnienie w fabryce z Portsmouth od czerwca 2016 do podjęcia od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Portsmouth, Anglia

Zarobki: 8 GBP na godzinę

Termin: od czerwca 2016

Liczb wakatów: 4

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie i mycie, czyli przygotowanie pomidorów i papryki do dalszych prac produkcyjnych a także kontrolę jakości. Obowiązkiem będzie korzystanie z maszyn do mielenia oraz rozdrabniania warzyw. Inne zadania to pakowanie i przygotowywanie słoików lub kartoników do magazynowania.

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • możliwość podjęcia pracy na okres 6 miesięcy
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • rzetelność
  • punktualność
  • umiejętność do wydajnej pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie wypłacane terminowo co tydzień
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy sprawach urzędowych, asysta przy składaniu dokumentów
  • zamieszkanie w cenie 90 GBP tygodniowo za miejsce w pokoju 2-3 osobowym, lub 110 GBP za tydzień w jednoosobowym

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, prosimy przesłać na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem: „produkcja Portsmouth 06/16″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-ketchupu-od-zaraz-portsmouth/

ID ogłoszenia: 177573b91b1dcf75