od 10,50 GBP brutto/h

Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka na magazynie zabawek od zaraz Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 9 maja 2023 00:07

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Anglii 2023. Zatrudnienie w Liverpoolu bez znajomości języka na magazynie hurtowni zabawek. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: od 10,50 GBP brutto na godz. + premie cykliczne i kwartalne oraz 600 GBP na zakończenie kontraktu.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie towarów na magazynie;
  • zbieranie zamówień dla klientów;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • pakowanie gotowych towarów do wysłania i wydawanie kurierom;
  • liczenie towaru;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na magazynie;
  • sprawne liczenie oraz umiejętność logicznego myślenia;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • bezkonfliktowość;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • atutem będą uprawnienia na wózki jezdniowe;
  • mile widziana znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • legalną pracę poprzez pośrednictwo agencji do końca sierpnia z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie 3 km od zakładu w cenie 55 GBP na tydzień;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przyjeździe na miejsce;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe w GBP.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem: hurtownia zabawek Liverpool 2023

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-zabawek-w-liverpoolu/

ID ogłoszenia: 8016459422185743