8,80 - 9,80 GBP brutto/h

Oferta pracy w Anglii 2021 bez znajomości języka pakowanie lodów od zaraz Nottingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2021 01:08

Do podjęcia aktualna od zaraz tymczasowa praca w Anglii przy pakowaniu lodów 2021. Zatrudnienie bez języka w fabryce z Nottingham na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Nottingham.

Wynagrodzenie: 8,80 GBP brutto na godz. dla osób bez języka albo 9,80 GBP brutto na godz. dla osób z językiem.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca w pozycji stojącej;
  • wykonywanie powtarzalnych zadań na linii produkcyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości, a także pakowanie deserów lodowych;
  • praca przy obniżonej temperaturze od +2 do +4 stopnie Celsjusza.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności – mile widziane w produkcji chłodniczej;
  • dostępność do końca sierpnia 2021;
  • brak uzależnień;
  • chęć pracy w warunkach chłodniczych;
  • możliwość brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • tymczasowe zatrudnienie;
  • zakwaterowanie w cenie ok. 45 GBK na tydzień od osoby;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • po zakończeniu kontraktu możliwość podjęcia pracy na innych projektach dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „Desery Nottingham 04/2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/pakowanie-lodow-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-nottingham-2021/

ID ogłoszenia: 2226074710657053