220-250 GBP na tydzień

Od zaraz oferta pracy w Anglii dla kobiet na produkcji przy pakowaniu sera Neasden

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Neasden
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 maja 2015 14:51

Producent sera szuka od zaraz kobiet do pracy w Anglii na linii produkcyjnej. Oferta z Neasden przy pakowaniu sera oraz kontrolowaniu jego jakości. Zatrudnienie dla osób zamieszkałych w UK.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Anglia, Neasden
Wynagrodzenie: 220-250 GBP na tydzień

Zadania:
- obsługiwanie maszyn produkcyjnych
- pakowanie sera
- krojenie produktów na kawałki
- ważenie sera
- kontrolowanie jakości wyrobów
- itp.

Wymagania:
- zatrudnienie dla kobiet do 40 roku życia
- dla osób odpowiedzialnie podchodzących do zadań
- podstawy języka angielskiego
- posiadanie zamieszkania blisko miejsca pracy
- wyrobiony numer NIN
- siła fizyczna (podnoszenie pudełek do 15 kg)
- radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
- wolne niedziele
- zatrudnienie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15/17 oraz soboty 8-13
- pracę w małej stabilnej firmie
- przyjazne środowisko pracy
- pracę w grupie kobiet
- wsparcie na miejscu
- konkurencyjne stawki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim na maila: ewa@milkys.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/Poszukujemy+kobiety+do+produkcji+sera+Londyn+Pn.Zach.+NeasdenWembley+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=933875

ID ogłoszenia: 500554f4dae86c18

2 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Anglii dla kobiet na produkcji przy pakowaniu sera Neasden”

  1. Ja jestem jak najbardziej chetna, ale jezyka dopiero sie ucze. Mieszkam bardzo blisko stanowiska pracy, mam 19 lat. Pilnie potrzebuje pracy. Zostawiam swoj numer telefonu 506415062

  2. Jestem modą osobą chętną do pracy. Szybko się uczę i sumiennie wykonuję swoją pracę. Znam język angielski oraz niemiecki w stopniu komunikatywnym, posiadam prawo jazdy kat.B. Proszę o kontakt justyna_ky@wp.pl lub 731-777-103.