7,80 - 9 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii dla par bez znajomości języka Bradford pakowanie kawy

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 17 marca 2016 03:09

Dam pracę w Anglii przy pakowaniu zestawów promocyjnych z kawą i kubkiem. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bradford dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Bradford, Anglia

Zarobki: 7,80 – 9 GBP/h brutto, wahania stawki zależą od tego, czy osoba zna język angielski

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • pakowanie zestawów promocyjnych
  • wkładanie do plastikowego opakowania słoika z kawą oraz szklanego kubka, następnie należy go włożyć do pudełka kartonowego i odłożyć na palety

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w grupie, otwartość, komunikatywność
  • przyjazne nastawienie
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy od marca-kwietnia na okres 3 miesięcy

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego jeżeli będzie taka potrzeba
  • wysokie wynagrodzenie
  • zakwaterowanie odpłatne w dobrych warunkach, para ma zapewniony oddzielny pokój w mieszkaniu dwupokojowym, łazienka i kuchnia wspólna, koszt to ok. 120 GBP tygodniowo od pary

Aplikacja:
Prosimy przesłać wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie kawy Bradford 03/16″ na poniższy adres kontaktowy:

  • red-dot@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 45856e9dc5c8b1b1

4 komentarze na “Oferta pracy w Anglii dla par bez znajomości języka Bradford pakowanie kawy”

  1. Jesteśmy z mężem zainteresowani podjęciem zatrudnienia przy pakowaniu kawy. Nie mamy żadnych nałogów, jesteśmy ugodowi, sprytni, gotowi do pracy. Nasza kandydatura jest poważna i przemyślana.
    tel. do nas +48 508267602
    Ewa i Krzysztof

  2. Rolnix1945 na 18 marca 2016 @ 17:50

    Witam jesteśmy parą i chętnie podejmiemy ta pracą proszę o kontakt 726360281
    Mateusz i Agnieszka.Pozdrawiamy

  3. Witam.Jestem zainteresowany ta praca razem z żona nasz kontakt +353879707287
    Piotr i Paulina.Pozdrawiam

  4. Witam . Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Posiadamy doświadczenie w pracy za granicą . Bardzo proszę o kontakt.
    +48 534588572