8,60 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii dla par pakowanie słodyczy bez języka od zaraz 2020 Liverpool UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2020 02:34

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz oferta tymczasowej pracy w Anglii dla par przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie bez znajomości języka w Liverpool’u na stanowisku pakowacza bądź pakowaczki.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Liverpool, Anglia

Wynagrodzenie: 8,60 brutto

Liczba wakatów: 4 (lub 2 pary)

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Praca na magazynie firmy dystrybucyjnej przy pakowaniu słodyczy, zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej. Obecnie pakowane są promocyjne zestawy czekoladowych słodyczy z motywem wakacyjnym.

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • otwartość, komunikatywność, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • dobre warunki zatrudnienia w nowoczesnym zakładzie ze stołówką, kantyną
  • przyjazną atmosferę
  • praca w międzynarodowym zespole (głównie osoby ze wschodniej europy)
  • pomoc przy wszystkich formalnościach
  • umowa na 12 miesięcy z 3 miesięcznym okresem próbnym

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem “słodycze Liverpool 2020”.

Pary prosimy o przysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-anglia-praca-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-w-liverpoolu/

ID ogłoszenia: 4505f1265c2b70ce