8,50 GBP brutto/h

Oferta pracy w Anglii dla par produkcja pizzy mrożonej bez języka 2017 Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 05:41

Pilnie szukamy osoby bez znajomości języka do pracy w Anglii na produkcji pizzy mrożonej. Ogłoszenie z fabryki w Birmingham do podjęcia dla par od zaraz do końca roku 2017. Na miejscu zapewnione jest pełne wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Birmingham, Anglia

Zarobki: 8,50 GBP/h brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Czas trwania umowy: do końca roku 2017

Zakres zadań:

  • prosta praca produkcyjna przy taśmie
  • obowiązkiem pracownika będzie układanie składników na blacie ciasta
  • do zadań należeć będzie również kontrola jakości

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • preferujemy zgłoszenia aktualnie przebywających w Wielkiej Brytanii

Zapewniamy:

  • brytyjską umowę o pracę, podpisaną za pośrednictwem agencji pracy
  • raz na tydzień wypłatę należności
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie, zorganizowane niedaleko miejsca pracy, koszt tygodniowy to 60 GBP
  • opcja pracy na nadgodziny oraz w weekendy z atrakcyjnym dodatkiem w wysokości +50% stawki podstawowej

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, wraz z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • reddotrecruitment@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-pizzy-mrozonej-bez-jezyka-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 8145989fd45db2f1

ilość wszystkich wyświetleń: 2138, dzisiaj: 1