7,25 GBP/h

Oferta pracy w Anglii Londyn na magazynie z językiem angielskim

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 02:43

Oferta pracy w Anglii na magazynie przy obsłudze maszyn i prowadzeniu dokumentacji. Zatrudnienie na stałe w Londynie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Zarobki: 7,25 GBP na godzinę

Obowiązki:

  • nieskomplikowane prace magazynowe, mające na celu udoskonalenie płynności pracy
  • zadania pomocnicze
  • zbieranie zamówień
  • pakowanie
  • prowadzenie dokumentacji
  • obsługiwanie systemu komputerowego

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolność do samodzielnego i logicznego myślenia
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • wysoka sprawność fizyczna
  • bardzo dobra koordynacja ruchowa
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • aktualne zamieszkanie w okolicy UB7

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym – 40 godzin w tygodniu
  • obowiązują dwie zmiany, pierwsza od 14 do 22 i kolejna od 22 do 6
  • odzież ochronna

Aplikacja:
Wiadomość SMS prosimy przesłać w języku angielskim, na numer: 07802722816

PROSIMY NIE DZWONIĆ, WYŁĄCZNIE KONTAKT SMSOWY.

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1013013

ID ogłoszenia: 710570a60fdef8de