6,70 GBP/h

Oferta pracy w Anglii na produkcji ciastek dla par w fabryce od zaraz Kidderminster

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Kidderminster
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:33

Ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji ciastek przy pakowaniu, kontroli jakości czy przenoszeniu kartonów. Zatrudnienie w fabryce z Kidderminster dla par i grup.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w fabryce ciastek

Miejsce zatrudnienia: Kidderminster, Wielka Brytania

Wynagrodzenie: 6,70 GBP na godzinę

Obowiązki:

  • wsparcie wszelkich możliwych prac związanych z pracą na produkcji ciastek
  • osoba zatrudniona może być przydzielona do pakowania, przenoszenia kartonów, kontrolą jakości i obsługą maszyn

Oczekiwania:

  • możliwość pracy zmianowej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • nie wymagamy posiadania doświadczenia – zapewniamy szkolenie na miejscu
  • własny samochód i prawo jazdy ze względu na dojazdy

Zapewniamy:

  • pracę dla par, grup
  • pracę w fabryce ciastek
  • rotacyjne zmiany, od 6 do 14, od 14 do 20 i zmiana nocna od 22 do 6
  • dla najlepszych pracowników możliwość przejścia na kontrakt po 12 tygodniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
Anna – 01562 865 020

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-w-kidderminster-na-produkcji-przy-pakowaniu-ciastek/

ID ogłoszenia: 788565b36246ede8

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii na produkcji ciastek dla par w fabryce od zaraz Kidderminster”

  1. witam jestesmy zainteresowani z dziewczyna panstwa oferta pracy,oczywiscie gotowi do wyjazdu,posiadamy doswiadczenie na podobnym stanowisku prosze o kontakt poprzez e mail m.ciesielski.1988@wp.pl