do ustalenia

Oferta pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu dań gotowych od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Anglia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 lipca 2015 02:12

Aktualna możliwość podjęcia pracy w Anglii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce od zaraz dla Polaków przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej. Inne zadania również mogą zostać zlecone.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Anglia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Szeroko pojęte prace produkcyjne w fabryce na produkcji dań gotowych.
  • Osoba zatrudniona może zostać przydzielona do pakowanie wyrobów, kontroli produkcji zarówno pod kątem jakościowym samych procesów oraz półproduktów.
  • Przeważnie praca wykonywana będzie przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja do osiągania zadowalających wyników
  • dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
  • możliwość pracy zmianowej po 12 godzin każda
  • gotowość do odbywania dużej liczby szkoleń
  • chęć rozwoju i podwyższania swoich kompetencji
  • energiczność
  • obowiązkowość

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia pracownicze
  • dla najlepszych pracowników oferujemy możliwość awansowania w strukturach firmy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy długoterminowej w stabilnie działającej firmie

Aplikacja:
osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie wiadomości na poniżej podany adres:

  • ballymena.applications@moypark.com

Dla chętnych udostępniamy również możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 028 25641111

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-dla-polakow-na-produkcji-przy-pakowaniu-gotowych-dan/

ID ogłoszenia: 3395595220d26de9

ilość wszystkich wyświetleń: 1068, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu dań gotowych od zaraz”

  1. Witam wraz z chlopakiem posiadamy bilety jestesmy gotowi na wyjazd do pracy od zaraz dziekuje 665876830 zostawiam kontakt…