7,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz na magazynie odzieżowym Londyn 2017

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 01:57

Atrakcyjna opcja zatrudnienia w Londynie od lutego 2017 na magazynie odzieżowym z ubraniami ciążowymi. Oferta pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla kobiet.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 7,50 GBP na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę na magazynie firmy która zajmuje się sprzedażą odzieży oraz akcesoriów dla kobiet ciężarnych
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie zamówień, prasowanie oraz pakowanie
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • przyjmowanie i rozładunek dostaw

Oczekiwania:

  • wysokie zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w takim charakterze
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • możliwość przejścia rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim
  • mile widziane zgłoszenia od osób z południowego Londynu

Zapewniamy:

  • możliwość zatrudnienia dla pań bez doświadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17:30
  • pracę od zaraz
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny: 0 7 5 9 5 6 7 9 3 1 5.

Wiadomość e-mail prosimy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • alicjachopper666@gmail.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-dla-kobiet-na-magazynie-z-odzieza-londyn/

ID ogłoszenia: 9295891ca4857af5