8,65 GBP/h + zakwaterowanie

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Bristol

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bristol
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2019 03:24

Ogłoszenie pracy w Anglii aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Bristolu na produkcji kanapek z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu za darmo.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy lutego 2019

Umowa: na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy

Miejsce zatrudnienia: Bristol, Anglia

Wynagrodzenie: 8,65 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska pracy:

  • praca siedząca przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie kanapek
  • konieczność przestrzegania bardzo drobiazgowych i surowych norm BHP

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • atutem będzie doświadczenie w branży gastronomicznej lub na produkcji spożywczej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • aktualne badania do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach
  • opieka koordynatora Polaka
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy w Anglii
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Anglii, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z CV, na adres:

  • greatjob@the-fastest.net

W nagłówku prosimy wpisać: „Kanapki Bristol 2019”.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bristol-praca-anglia-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-2019/

ID ogłoszenia: 1095c4d911e745c0

ilość wszystkich wyświetleń: 1393, dzisiaj: 1