6,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji mięsnej bez języka Llanelli

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Llanelli
  • Opublikowany: 26 listopada 2014 18:13

Aktualnie poszukujemy pracowników produkcyjnych bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Llanelli w przetwórni mięsnej przy soleniu skór wołowych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Llanelli
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
– praca przy linii produkcyjnej
– zajmowanie się soleniem skór wołowych
– pakowanie produktów spożywczych
– prowadzenie prac porządkowych
– po przeszkoleniu zajmowanie się ubojem

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna i psychiczna
– dobre zdrowie
– natychmiastowy wyjazd do Anglii
– chęć do podjęcia tego zatrudnienia
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane
– przyjazd samochodem będzie atutem

Oferujemy:
– 45 godzinny tydzień pracy
– zatrudnienie od zaraz
– oferujemy zdobycie doświadczenia
– możliwość awansu
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV na adres mailowy: daniel.tomczak@csarecruitment.eu

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-miesnej-w-przetworni-llanelli/

ID ogłoszenia: 73547568a787742

ilość wszystkich wyświetleń: 5013, dzisiaj: 2

2 komentarze na “Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji mięsnej bez języka Llanelli”

  1. Karolina Pawel na 29 listopada 2014 @ 13:19

    witam . jestesmy wraz z chlopakiem zainteresowani ta oferta pracy . jezyk angielski na poziomie komuniktywnym. chlopak ma prawo jazdy i wlasny samochod. jestesmy ludzmi mlodymi bez nalogow, nie karani. gotowi do wyjazdu od zaraz

  2. mam 8 letnie doświadczenie w fabryce chipsów jako pakowacz,operator wytwarzania,starszy operator maszyn pomocniczych,jestem zainteresowana proszę o kontakt kamila.p@buziaczek.pl