7,20 - 8 GBP + zamieszkanie

Oferta pracy w Anglii od zaraz pakowanie sera bez języka Liverpool UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 7 lipca 2016 01:59

Producent sera krojonego z Liverpoolu oferuje pracę w Anglii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Liverpool, UK

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: zależna od znajomości języka angielskiego, osoby bez języka otrzymają 7,20 GBP brutto, osoby z językiem 8 GBP

Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za układanie na tackach sera krojonego zgodnie z wagą. Konieczne będzie dokładanie lub zdejmowanie z tacki porcji by uzyskać deklarowaną wagę. Pracownik będzie przeprowadzał finalną – wizualną kontrolę jakości produktu. Ostatnim etapem prac będzie włożenie gotowych tacek do maszyny paczkującej.

Oczekiwania:

  • badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz na przynajmniej 3 miesiące
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiednie kwalifikacji do pracy na produkcji spożywczej – odpowiednie wykształcenie lub doświadczenie

Zapewniamy:

  • opieka i pomoc na miejscu we wszelkich problematycznych kwestiach
  • uczciwa umowa o pracę
  • raz w tygodniu wypłacane pieniądze
  • zakwaterowanie zorganizowane bezpłatnie przez pracodawcę
  • początkowo zatrudnienie poprzez brytyjską agencję pracy

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, prosimy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • jobs4u@englandmail.com z dopiskiem: „pakowanie sera Liverpool 07/2016″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-przy-pakowaniu-sera-bez-znajomosci-jezyka-liverpool/

ID ogłoszenia: 442577b7766024a6