8,20 GBP/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu wędlin bez języka Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 21:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu wędlin krojonych. Oferta z Birmingham aktualna od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin
Miejsce zatrudnienia: Birmingham, Anglia
Start: od zaraz
Stawka godzinowa: 8,20 GBP na godzinę pracy brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie wędlin – układanie plasterków na tacki zgodnie z wagą
  • do zadań należeć będzie również kontrola jakości oraz obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • zdolność do pracy zespołowej
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dostępność do pracy w Anglii również w okresie Świąt oraz Nowego Roku
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 80 GBP za tydzień od osoby
  • pracę na 3 miesięcy kontrakt po którym pracownik może uzyskać zatrudnienie bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy
  • pomoc w sprawach urzędowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „pakowanie Birmingham 12/16″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/birmingham-bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedliny/

ID ogłoszenia: 2165843841831dd9