10 GBP/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz produkcja jogurtów bez języka Luton 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 27 maja 2018 21:28

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Luton dla osób bez znajomości języka angielskiego. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Anglii 2018 od zaraz na produkcji jogurtów. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Rozpoczęcie: od zaraz

Wakaty: 4

Miasto: Luton, Anglia

Pensja: 10 GBP na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • wspieranie prac produkcyjnych w zakładzie produkującym jogurty i serki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn, pakowanie i kontrolę jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Anglii
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak nałogów
  • punktualność

Zapewniamy:

  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pensje wypłacane raz na tydzień
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 45 GBP na tydzień od osoby

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Produkcja jogurtów Luton 05/2018” należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • red.dot@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-przy-produkcji-jogurtow-w-luton-uk/

ID ogłoszenia: 9685b0a70ada77a2

ilość wszystkich wyświetleń: 1397, dzisiaj: 1