8 GBP/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz pakowanie biżuterii bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: do grudnia 2016
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 02:04

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii dla chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu biżuterii na magazynie. Zatrudnienie w Londynie do podjęcia od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz biżuterii
Stawka godzinowa: 8 GBP za godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacje: Londyn, Chingford, Walthamstow

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni z biżuterią
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie towarów i pakowanie zamówień oraz adresowanie ich i wysyłkę do klientów
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy na zmiany
  • odpowiedzialność, uczciwość
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w walucie euro
  • zatrudnienie do grudnia bieżącego roku z możliwością podpisania umowy na dłużej
  • do 45 godzin pracy w tygodniu
  • nieskomplikowaną pracę
  • system zmianowy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • georgina.bastick@northskull.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-bizuterii-bez-jezyka-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 508582f755686275