od 6,50 GBP za godz.

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu ubrań Shirebrook bez znajomości języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Shirebrook
  • Opublikowany: 25 stycznia 2015 22:17

Producent ubrań szuka pracowników fizycznych do pracy w Anglii przy pakowaniu odzieży. Oferta z Shirebrook na magazynie bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Shirebrook
Wynagrodzenie: od 6,50 GBP za godz.

Zadania:
Pracownik na tym stanowisku będzie się zajmować pakowaniem ubrań jak i jego metkowaniem oraz przyklejaniem cen promocyjnych. Następnie towar należy zabezpieczyć i ułożyć na paletach.

Wymagania:
– kandydaci z doświadczeniem będą mieli pierwszeństwo podczas rekrutacji
– osoby energiczne, pozytywnie nastawione do życia
– chęć do podjęcia pracy za granicą
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– samodyscyplina, zaangażowanie
– ogólne dobre zdrowie
– gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
– zatrudnienie bez konieczności znajomości języka angielskiego
– podwyższenie swoich kwalifikacji
– pracę zmianową w godzinach: 6:00-15:00; 9:30-18:30; 13:00-22:00; 15:00-24:00; 24:00-9:00
– w tygodniu zapewniamy 40 godzin pracy
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pomoc w pierwszych dniach
– zapewniamy szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez rozmowę telefoniczną. Należy wykręcić numer: 01246209222 i poprosić panią Angelike.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-pakowaniu-odziezy-shirebrook/

ID ogłoszenia: 75754c55668f3be7

15 komentarzy na “Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu ubrań Shirebrook bez znajomości języka”

  1. Adamek1480 na 26 stycznia 2015 @ 00:45

    Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą, proszę o kontakt adam1480@o2.pl

  2. chciałabym dodać że jak sprzedawca wyuczony i pracujący – 6 letni staż pracy mam doświadczenie w znakowaniu, metkowaniu, przyklejaniu cen promocyjnych i zabezpieczaniu towaru( co prawda towar spożywczy, ale obeznanie jest). pozdrawiam.

  3. DZIEŃ DOBRY. BARDZO MI ZALEŻY NA PRACY. PROSZĘ O DANIE MI SZANSY I KONTAKT POD TEL 501 162 998 LUB E-MAIL anna.natalia.n@vp.pl. JESTEM OSOBĄ BARDZO PRACOWITĄ, ODPOWIEDZIALNĄ, DOKŁADNĄ, SUMIENNĄ, O MIŁYM USPOSOBIENIU. PODEJMĘ KAŻDĄ ZADANA MI PRACĘ – ŻADNEJ PRACY SIĘ NIE BOJĘ. MOGĘ PRACOWAĆ PO 12 GODZIN I DŁUŻEJ ( PRACOWAŁAM JUŻ W SYSTEMIE 12 GODZINNYM ). PRACOWAŁAM W HOLANDII PRZEZ 2 MIESIĄCE PRZY KWIATACH W POLU I NA HALI PRZY TAŚMIE (POSIADAM NR SOFI).PROWADZIŁAM WŁASNE GOSPODARSTWO ROLNE WIĘC CIĘŻKA PRACA NIE JEST MI OBCA. GOTOWA DO WYJAZDU OD ZARAZ. IM PRĘDZEJ TYM LEPIEJ. CHCIAŁABYM WYJECHAĆ Z KOLEŻANKĄ JEŻELI TO MOŻLIWE. BARDZO PROSZĘ O KONTAKT. JEDYNYM POWODEM W UTRUDNIENIU ZNALEZIENIA PRACY JEST BRAK JĘZYKÓW OBCYCH. BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC W ZNALEZIENIU PRACY – KAŻDĄ PODEJMĘ. CHCIAŁABYM DODAĆ ŻE MAM DOŚWIADCZENIE PONIEWAŻ Z ZAWODU JESTEM SPRZEDAWCĄ. METKOWANIE, ZNAKOWANIE NIE JEST MI WIĘC OBCE. W ZAWODZIE PRACOWAŁAM CO PRAWDA BRANŻA SPOŻYWCZA ( 01.09.1999 – 29.03.2005 Sklep Spożywczo Przemysłowy Stanisław Szymański w Kolsku – zawód – Sprzedawca ). JEŻELI CHODZI O UBRANIA. MATERIAŁY, POŚCIEL HOTELOWĄ ZNAKOWAŁAM W PRALNI ( METKOWNICA-ZGRZEWALNICA, 10.04.2012 Ekologiczne Centrum Pralnicze „ Delfin” Wróblów – praczko – prasowaczka, 01.08.2011 – 31.10.2011 Ekologiczne Centrum Pralnicze „ Delfin” Wróblów – praczka). BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.

    POWAŻANIEM ANNA N.

  4. witam jestem zainteresowana oferte pracy prosze o kontakt 501082997

  5. Witam.
    Jeśli oferta jest aktualna to proszę o kontakt jestem sumienny , pracowity i ambitny język angielski opanowałem w stopniu komunkikatywnym

  6. Witam, jestem zainteresowana tą pracą. Proszę o kontakt 666859515

  7. witam jestem zainteresowana oferte pracy prosze o kontakt 732-581-923

  8. Witam również jestem zainteresowany takową pracą. Jeżeli oferta jest aktualna proszę o kontakt. Pozdrawiam.

  9. Aleksander na 29 stycznia 2015 @ 20:12

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt na nr 505291093

  10. Witam mam na imię Patryk lat 23, jestem zainteresowany pracą przy pakowaniu ubrań w porze dziennej bądź nocnej, jestem osobą sumienną, pracowita, bez konfliktową i bez nałogów, posiadam aktualną książeczkę sanepid jeśli była by wymagana, jestem po szkole zawodowej Kucharz małej gastronomii , jeśli jest możliwość podjęcia pracy dla 2 – 3 osób których mógłbym ze sobą zabrać, proszę o odpowiedź na email. Dziękuję, z Poważaniem Patryk.

  11. Hej jestem zainteresowana tą ofertą pracy na magazynie przy pakowaniu, metkowaniu oraz przyklejaniu cen promocyjnych odzieży, itd… Pracowałam na podobnym stanowisku wiec już jakąś praktykę mam. Proszę o kontakt 696241107

  12. Karolina na 5 lutego 2015 @ 11:52

    Witam jestem zainteresowana wraz z koleżanką proszę o kontakt

  13. Angelika na 7 lutego 2015 @ 19:19

    Witam jestem zainteresowana państwa ofertą wraz z dwiema koleżankami.
    Proszę o kontakt:725-479-221 lub na maila.

  14. beata i ryszard na 21 lutego 2015 @ 11:41

    witam jestesmy zainteresowani praca mozemy wyjechac od zaraz mamy 2 letnie doswiadczenie na magazynie wysylkowym i logistycznym w angli na wszystkich stanowiskach skanerach web komputer

  15. HONORATA na 10 marca 2015 @ 13:39

    witam. obecnie przebywam w liverpoolu i jestem na etapie poszukiwania pracy. pakowanie odziezy i metkowanie nie jest mi obce z tego wzgledu gdyz jestem krawcowa i uszta odzież metkowałam pakowałam i przygotowywałam do wysyłki na export. w ramach mozliwosci prosze o kontakt