6,50-6,90 euro/h

Oferta pracy w Anglii przy sortowaniu odpadów/recykling Didcot od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Didcot
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 grudnia 2014 00:28

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Didcot dla Polaków na linii produkcyjnej przy sortowaniu odpadów. Pracodawca wymaga znajomości języka urzędowego.

Stanowisko: Pracownik przy sortowaniu
Lokalizacja: Anglia, Didcot
Wynagrodzenie: 6,50-6,90 euro/h
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– sortowanie odpadów na poszczególne rodzaje, takie jak: karton, papier, szkło, tworzywa sztuczne, aluminium lub inne surowce
– umieszczanie wysortowanych odpadów w wyznaczonych pomieszczeniach i pojemnikach do magazynowania lub transportu

Wymagania:
– dyspozycyjność od zaraz
– chęć do pracy
– doświadczenie przy sortowaniu jest konieczne
– wytrzymałość fizyczna
– przyjazd samochodem
– chęć do pracy zmianowej
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– optymizm
– energiczność, szybkość, zwinność

Oferujemy:
– zmiany od 6:30-15:00; 13:30-22:00 w weekendy od 7 do 13
– stabilne zatrudnienie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania za pomocą maila: atomczak@alsms.co.uk

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-anglia-przy-recyklingu-sortowaniu-odpadow-na-tasmie-didcot/

ID ogłoszenia: 21754a31ecf35a04