12,59

Oferta pracy w Belgii na magazynie od zaraz dla par i grup+ zakwaterowanie Grobbendonk

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Grobbendonk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 16.11.2018
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2018 01:22

Propozycja pracy w Belgii ze znajomością języka angielskiego od zaraz jako order picker na magazynie w Grobbendonk. Zatrudnienie możliwe dla par i grup osób.

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje osób do pracy na stanowisku orderpicker. Możliwość pracy dla par, grup, osób bez doświadczenia.
Projekt czasowy od 16.11.2018.
Opis stanowiska:
– praca ze skanerem,
– zbieranie zamówień,
– rozkładanie towaru na magazynie,
– inne zadania logistyki magazynowej.
Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
– własny transport do pracy,
– wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest atutem, ale nie jest wymagane,
– motywacja do pracy.
Oferujemy:
– zakwaterowanie służbowe,
– wynagrodzenie 12.59 euro/h brutto + dodatki (za pracę zmianową, nadgodziny, weekendy),
– możliwość zdobycia doświadczenia,
– pracę w systemie zmianowym,
– zwrot kosztów dojazdu do pracy,
– możliwość stabilnej pracy, w rozwijającej się firmie.
Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując orderpicker / Grobbendonk.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 5775b5f16ec67e40

ilość wszystkich wyświetleń: 1420, dzisiaj: 1