11,66

Oferta pracy w Belgii od zaraz przy produkcji plastikowych pojemników w Meer

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Meer
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: 29 lipca 2018 22:02

Aktualna propozycja pracy w Belgii od zaraz na produkcji plastikowych pojemników w firmie z rejonu Meer. Oczekiwana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.

Agencja KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta w Belgii osób do pracy przy produkcji plastikowych pojemników:
Miejsce pracy: Meer/Belgia
Obowiązki:
Praca na produkcji plastikowych pojemników
Obsługa maszyn
Inne czynności magazynowe
Wymagania:
Własny transport do pracy
Własne zakwaterowanie w okolicach miejscowości Meer
Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
Wynagrodzenie 11,66 euro/h,
Zwrot za transport do pracy
Praca w systemie trzyzmianowym
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pracownik produkcji Meer.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 3325b5b270013652

ilość wszystkich wyświetleń: 1203, dzisiaj: 2