31 000 kc.

Oferta pracy w Czechach bez języka na produkcji samochodów od zaraz ŠKODA AUTO w Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 mc
  • Opublikowany: 20 lutego 2020 02:04

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz do podjęcia praca w Czechach bez znajomości języka przy produkcji samochodów w fabryce ŠKODA AUTO z Mladá Boleslav.

Poszukujemy dla naszego jednego z ważniejszych klientów ŠKODA AUTO w Mladej Boleslavi kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji!

Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie początkowe w wysokości ok. 31 000 kc.

Zakres obowiązków:

obsługa linii produkcyjnej
montaż samochodów
praca fizyczna
obsługa maszyn
operator lakierni

Oferta:

wynagrodzenie podstawowe: 24 748.00
Po 3 msc. dodatek grupowy: 1 500.00
Popołudniowa zmiana: 10.00 Kč/h, nocna 30.00 Kč/h, nadgodziny 25%, praca w takcie 1 000.00/msc
Bonus na start: 12 000.00 (po 3 msc. 5 000.00, po 6 msc. 7 000.00)
Bożonarodzeniowa premia 12 000.00 oraz kwietniowa premia 10 000.00 po odpracowaniu 6 msc.
25 dni urlopu
zniżki przy zakupie auta ŠKODA
po 12 msc możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę.
darmowe zakwaterowanie
8 h zmiany lub tryb ciągły
zwrot kosztów dojazdu do Czech po okresie próbnym!

Wymagania:

bardzo dobra kondycja fizyczna
podstawowe wykształcenie
chęć relokacji do Czech

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie sms o treści SKODA pod numer: +420734183 868

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie

do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o

ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony

osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego

przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

źródło: www.olx.pl/oferta/czechy-praca-na-produkcji-skoda-auto-CID4-IDAFLzM.html

ID ogłoszenia: 3475e496fc1c44b0