121 CZK brutto/h

Oferta pracy w Czechach bez języka pakowanie żywności od zaraz Opawa 2022

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Opawa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 stycznia 2022 00:21

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla Polaków przy pakowaniu żywności. Zatrudnienie 2022 w Opawie dla dyspozycyjnych pakowaczy bez znajomości języka czeskiego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Opawa.

Wynagrodzenie: 121 CZK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w branży spożywczej;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie żywności.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy w Czechach;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne o dokładne wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • solidne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • zatrudnienie w systemie dwuzmianowym;
  • umowę o pracę z czeską agencją pracy;
  • dodatki za pracę w nadgodzinach, a także w soboty, niedziele oraz święta zgodnie z prawem czeskim;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • darmowy transport z Jastrzębia Zdroju oraz Wodzisławia Śląskiego.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 791 118 374

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/linia-pakowania-opava-czechy-od-juz-CID4-IDNgdRg.html

ID ogłoszenia: 41161d89caf8c5e7